Витяжка Gunter&Hauer Margarette Wall BL
- Немає в наявності
- Код: MARGARETTE WALL Bl



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка Gunter & Hauer Margarette Wall Bl обладнана рядом корисних функцій. Таймер дозволяє автоматично вимикати пристрій після заданого часу, а режим турбо забезпечує максимальну потужність при необхідності. Дистанційне керування надає можливість легко управляти витяжкою на відстані, а дисплей та індикатор забруднення фільтра допомагають контролювати її стан та своєчасно проводити обслуговування.
Максимальна продуктивність витяжки становить 1000 м³/год, що дозволяє швидко та ефективно видаляти дим, пар та запахи з кухні. При цьому рівень шуму не перевищує 62 дБ, що робить її тихим та комфортним у використанні пристроєм.
Максимальна продуктивність витяжки становить 1000 м³/год, що дозволяє швидко та ефективно видаляти дим, пар та запахи з кухні. При цьому рівень шуму не перевищує 62 дБ, що робить її тихим та комфортним у використанні пристроєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunter&Hauer |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 см |
| Глибина, см | 43 см |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62 Дб |
| Освітлення | світлодіодне |
| Потужність м³/год | 1000 м3/год |
| Режими | відведення повітря, рециркуляція |
| Тип витяжки | декоративна |
| Ширина | 39 см |


