Морозильна камера Prime Technics FS 803 M
- В наявності
- Код: FS803M


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера Prime Technics FS 803 M обладнана 4 висувними кошиками, що дозволяє зручно організувати простір всередині пристрою. Пластикові полиці забезпечують надійність та довговічність. Перенавішувані двері додають зручності у використанні, дозволяючи змінювати напрямок відкривання в залежності від ваших потреб. Продуктивність заморожування за добу складає 4.4 кг, що забезпечує швидке та ефективне заморожування продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRIME Technics |
| Клас енергоспоживання | F |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 29 |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 58 см |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал ящиків | прозорий пластик |
| Об'єм морозильної камери, л | 91 |
| Перевішування дверей | Да |
| Розміщення дверей | вертикальне |
| Система охолодження | статична |
| Система розморозки морозильної камери | Ручне |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип морозильної камери | Вертикальна |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 55 см |


