Пральна машина Beko BM3WFSU 48415 WB
- В наявності
- Код: BM3WFSU48415WB


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BEKO BM3WFSU48415WB пропонує 15 різноманітних програм прання, серед яких: Бавовна, Еко 40-60, Синтетика, Експрес Щоденна, Делікатні тканини / Шерсть / Ручне прання, Темний одяг / Джинси, Мікс, Віджим+Злив, Ополіскування, Очищення барабана, Гігієнічна+, StainExpert, Сорочки, SteamTherapy та Прання. Кожна програма розроблена для максимального збереження тканин та забезпечення їх бездоганної чистоти.
Завдяки функціям SteamCure та AquaWave, пральна машина не лише ретельно очищає, але й доглядає за вашим одягом, зменшуючи кількість складок та покращуючи якість прання. Опція дозавантаження білизни дозволяє додати речі навіть після початку циклу, що забезпечує максимальну зручність використання.
Завдяки функціям SteamCure та AquaWave, пральна машина не лише ретельно очищає, але й доглядає за вашим одягом, зменшуючи кількість складок та покращуючи якість прання. Опція дозавантаження білизни дозволяє додати речі навіть після початку циклу, що забезпечує максимальну зручність використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 68 |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 54.6 см |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Функція пари | Є |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |


