Смартфон Motorola Edge 70 Fusion 8/256GB Silhouette (PBBD0022RS)
- В наявності
- Код: 1190927





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Motorola Edge 70 Fusion смартфон з акцентом на дисплей, камеру та тонкий корпус, при цьому модель отримала доволі сучасну апаратну платформу.
Продуктивність забезпечує процесор Snapdragon 7s Gen 3, який ефективно справляється з багатозадачністю, іграми та створенням контенту.
Дисплей вражає розміром 6,78 дюйма на базі Extreme AMOLED з роздільною здатністю 1.5K і частотою оновлення 144 Гц, що забезпечує надзвичайно плавну та чітку картинку. Пікова яскравість до 5 200 ніт дозволяє комфортно користуватися навіть на яскравому сонці, а підтримка HDR10+ і Pantone Validated робить кольори реалістичними та насиченими. Заокруглений дизайн з чотирьох сторін і тонкі рамки додають елегантності, а захист Gorilla Glass 7i підвищує міцність.
Продуктивність забезпечує процесор Snapdragon 7s Gen 3, який ефективно справляється з багатозадачністю, іграми та створенням контенту.
Дисплей вражає розміром 6,78 дюйма на базі Extreme AMOLED з роздільною здатністю 1.5K і частотою оновлення 144 Гц, що забезпечує надзвичайно плавну та чітку картинку. Пікова яскравість до 5 200 ніт дозволяє комфортно користуватися навіть на яскравому сонці, а підтримка HDR10+ і Pantone Validated робить кольори реалістичними та насиченими. Заокруглений дизайн з чотирьох сторін і тонкі рамки додають елегантності, а захист Gorilla Glass 7i підвищує міцність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | Да |
| Ємність акумулятора, мАг | 5200 mAh |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Захист корпусу | IP68/IP69K |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основа камера, МП | 50 + 13 Mpx |
| Роздільна здатність | 2772x1272 |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку | 5G, 4G, 3G |
| Тип SIM-карти | Nano, e-sim |
| Фронтальна камера, МП | 32 Mpx |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |


