Телевізор 24" Ergo 24JHS6800
- В наявності
- Код: 24JHS6800





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевізор ERGO JHS6800 працює на платформі Google TV, що забезпечує зручний доступ до широкого спектра додатків, потокових сервісів, таких як YouTube, Netflix, та інших, а також дозволяє легко керувати контентом завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.
Особливу увагу виробник приділив захисту зору користувачів: технологія Eye Care зменшує рівень синього світла та мерехтіння екрана, що знижує втому очей навіть під час тривалого перегляду. Вбудована функція Chromecast дозволяє передавати контент із смартфонів, планшетів чи ноутбуків прямо на екран телевізора, що робить його ідеальним вибором для тих, хто любить ділитися медіа чи грати в ігри на великому екрані.
Завдяки підтримці голосового управління Hey Google користувачі можуть керувати телевізором за допомогою голосових команд, швидко знаходити потрібний контент, регулювати гучність чи навіть керувати іншими розумними пристроями в домі.
Особливу увагу виробник приділив захисту зору користувачів: технологія Eye Care зменшує рівень синього світла та мерехтіння екрана, що знижує втому очей навіть під час тривалого перегляду. Вбудована функція Chromecast дозволяє передавати контент із смартфонів, планшетів чи ноутбуків прямо на екран телевізора, що робить його ідеальним вибором для тих, хто любить ділитися медіа чи грати в ігри на великому екрані.
Завдяки підтримці голосового управління Hey Google користувачі можуть керувати телевізором за допомогою голосових команд, швидко знаходити потрібний контент, регулювати гучність чи навіть керувати іншими розумними пристроями в домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Операційна система | Google TV |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Є |
| HDMI | 2 |
| SmartTV | Да |
| USB | 1 шт |
| Wi-Fi | Є |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) без підставки | 535 х 319 х 71 мм |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою | 535 х 355 х 148 мм |
| Дротове підключення | Да |
| Діагональ екрану | 24" |
| Настінне кріплення VESA | VESA (200x200 мм) |
| ОС | Google TV |
| Пульт ДК | Багатофункціональний |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип LED-підсвічування | LED підсвітка |
| Тип матриці | VA |
| Тюнері | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове) |
| Частота, Гц | 60 Гц |


