Мультипіч Dreame AF30 Black (AF30-BK)
- В наявності
- Код: AF30-BK




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості моделі:
Потужність 2300 Вт для швидкого виходу на робочий режим
Технологія Cyclonic 360° рівномірно обробляє їжу без перевертання
SmartSteam 3X поєднує пару та повітря, зберігаючи соковитість усередині
Нано-керамічне покриття — безпечне, довговічне та легко миється
Місткий об’єм 7 літрів ідеальний для сімейних порцій
6 фірмових рецептів, 6 професійних режимів і ручне налаштування для гнучкості
Дегідратація при низьких температурах для приготування сухофруктів
П’ять рівнів захисту від перегріву та короткого замикання
Сучасний дизайн з матовим покриттям і внутрішнім підсвічуванням
Потужність 2300 Вт для швидкого виходу на робочий режим
Технологія Cyclonic 360° рівномірно обробляє їжу без перевертання
SmartSteam 3X поєднує пару та повітря, зберігаючи соковитість усередині
Нано-керамічне покриття — безпечне, довговічне та легко миється
Місткий об’єм 7 літрів ідеальний для сімейних порцій
6 фірмових рецептів, 6 професійних режимів і ручне налаштування для гнучкості
Дегідратація при низьких температурах для приготування сухофруктів
П’ять рівнів захисту від перегріву та короткого замикання
Сучасний дизайн з матовим покриттям і внутрішнім підсвічуванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.2 х 30.9 х 32.1 см |
| Діапазон температур | від 50° до 200 °С |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 12 |
| Об'єм резервуара, л | 7 |
| Особливості | Дисплей, відкладений старт, пароварка, підтримка тепла, знімна чаша, таймер |
| Потужність, Вт | 2300 Вт |


