Холодильник багатодверний Mijia MRC50ESSMPAEU
- В наявності
- Код: MRC50ESSMPAEU


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний ультратехнологічний холодильник Mijia MRC50ESSMPAEU забезпечує зручність у використанні багатодверна конструкція, що надає легкий доступ до вмісту об’ємом 502 літри. Завдяки No Frost системі ви назавжди забудете про необхідність розморожування, а виключні функції сухого заморожування дозволяють зберігати смакові якості ваших продуктів.
Розумне управління холодильником Mijia через додаток Xiaomi Home спрощує життя: ви можете змінювати налаштування температури, слідкувати за станом приладу та навіть керувати ним за допомогою голосових команд через Amazon Alexa або Google Assistant. Це дозволяє завжди підтримувати свіжість продуктів та оптимізувати витрати електроенергії.
Розумне управління холодильником Mijia через додаток Xiaomi Home спрощує життя: ви можете змінювати налаштування температури, слідкувати за станом приладу та навіть керувати ним за допомогою голосових команд через Amazon Alexa або Google Assistant. Це дозволяє завжди підтримувати свіжість продуктів та оптимізувати витрати електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Клас енергоспоживання | E |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 502 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 85 кг |
| Висота | 191.2 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.2 x 191.2 x 60 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Збереження температури при відключенні електроенергії | 24 рік |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість дверей | 4 дверей |
| Кількість полиць у морозильній камері | 6 |
| Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Кількість полиць на дверцях | 6 |
| Об'єм морозильної камери, л | 176 |
| Об'єм холодильної камери | 326 |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Система розморозки морозильної камери | No Frost |
| Система розморозки холодильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | електронне |
| Ширина | 85.2 см |


