Мультипіч Tefal EY901AE0
- В наявності
- Код: EY901AE0


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки двом чашам загальним об'ємом 8.3 л ви можете готувати одразу дві страви. Використовуйте чашу об'ємом 5.2 л для великої сім'ї або 3.1 л для приготування менших порцій. Антипригарне покриття чаші запобігає пригоранню їжі та полегшує догляд за пристроєм.
Завдяки 6 автоматичним програмам, ви зможете легко приготувати картоплю фрі, смажене курча, рибу, десерти, овочі, запекти чи навіть дегідрувати продукти.
Дисплей на корпусі мультипічі дозволяє легко налаштовувати параметри приготування, а ручний режим надає можливість повністю контролювати процес, підлаштовуючи його під власні вподобання. Режим синхронізації забезпечує одночасне завершення приготування різних страв, що значно економить час.
Завдяки 6 автоматичним програмам, ви зможете легко приготувати картоплю фрі, смажене курча, рибу, десерти, овочі, запекти чи навіть дегідрувати продукти.
Дисплей на корпусі мультипічі дозволяє легко налаштовувати параметри приготування, а ручний режим надає можливість повністю контролювати процес, підлаштовуючи його під власні вподобання. Режим синхронізації забезпечує одночасне завершення приготування різних страв, що значно економить час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36x49x44 см |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Бежевий |
| Кількість програм | 6 |
| Об'єм резервуара, л | 8.3 (5.2 + 3.1) |
| Особливості | Можна мити чашу в посудомийній машині |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |


