Витяжка Gorenje WHT6SYW
- В наявності
- Код: WHT6SYW




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка gorenje WHT6SYW створена для комфорту на кухні. Вона має С клас енергоспоживання і працює в двох режимах: відвід повітря і рециркуляція. Настінна витяжка виконана з нержавіючої сталі і скла і має 3 швидкості режиму роботи. У комплектації - 1 конденсаторний мотор. Модель оснащена двома світлодіодними лампочками, які забезпечують якісне освітлення варильної поверхні.
Витяжка WHT6SYW має потужність в режимі відведення повітря 650 м3 / год, а в режимі рециркуляції 488 м3 / год. Витяжка управляється за допомогою електронного сенсорного управління. Крім усього іншого, в комплекті алюмінієвий жировий фільтр, а також індикатор забрудненості фільтру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WHT6SYW |
| Вага (кг) | 16.7 кг |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Білий |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, скло |
| Потужність м³/год | 650 м3/год |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина | 60 см |


