Витяжка Electrolux LFG525S
- В наявності
- Код: LFG525S




- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Тривалий термін служби та чудове освітлення - LEDlights у лідерах
Насолоджуйтесь професійним освітленням під час приготування їжі. Наші LEDlights використовують менше електроенергії, ніж інше освітлення, та забезпечують відмінну видимість на кухні, гарантуючи приготування їжі з більшою впевненістю та гнучкістю.
Чиста кухня завдяки стандартному жировому фільтру
Жировий фільтр піклується про чистоту повітря на кухні. За потреби фільтр можна легко помити чи замінити. Кухня довше залишатиметься чистою.
Механічні елементи керування – легке налаштування витяжки
Функцій витяжки легко досягти з інтуїтивними механічними елементами управління. Налаштуйте освітлення або швидкість вентилятора для швидкого, зручного готування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.6 кг |
| Висота | 24.5 мм |
| Глибина, см | 28.5 |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Освітлення | світлодіодне |
| Потужність м³/год | 600 м3/рік |
| Режими | відведення повітря, рециркуляція |
| Тип витяжки | повновбудована |
| Ширина | 52 см |


