Плита газова Hansa FCGI63022
- В наявності
- Код: FCGI63022

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова плита Hansa FCGI63022 (FCGI63022) поєднує в собі сучасний дизайн, високу технологічність і широкий спектр функціональних можливостей. Плита представлена як окремо стояча модель, тому ви зможете її легко розмістити в зручному для готування місці. Варильна поверхня обладнана 4 конфорками різної потужності і розміру. Механічні елементи управління зручно розташовані, електрозапалювання вручений поверхні здійснюється поворотною ручкою. Для розміщення посуду передбачені довговічні термостійкі чавунні решітки. Духова шафа об'ємом 58 л оснащений терморегулятором і підсвічуванням.
Для рівномірного запікання передбачені два режими роботи: верхній і нижній нагрів. Дуже корисна для запікання функція електрогриль, який забезпечує більш рівномірне тепловий вплив. Подвійне міцне скло не дає дверцятах сильно нагріватися, що виключає ймовірність обпектися при торканні. Внутрішні стінки духовки покриті емаллю легкої очистки. Нова формула емалевого покриття знижує пригорання до 30%. і полегшує догляд за духовою шафою. Приємним доповненням є міні-рецепти, розташовані на внутрішній стороні дверцят духовки. Газова плита Hansa FCGI 63022 (FCGI63022) оснащена збільшеним висувним ящиком для посуду і металевою кришкою. До комплекті є решітка, плоске деко і деко ProCook.
Для рівномірного запікання передбачені два режими роботи: верхній і нижній нагрів. Дуже корисна для запікання функція електрогриль, який забезпечує більш рівномірне тепловий вплив. Подвійне міцне скло не дає дверцятах сильно нагріватися, що виключає ймовірність обпектися при торканні. Внутрішні стінки духовки покриті емаллю легкої очистки. Нова формула емалевого покриття знижує пригорання до 30%. і полегшує догляд за духовою шафою. Приємним доповненням є міні-рецепти, розташовані на внутрішній стороні дверцят духовки. Газова плита Hansa FCGI 63022 (FCGI63022) оснащена збільшеним висувним ящиком для посуду і металевою кришкою. До комплекті є решітка, плоске деко і деко ProCook.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 45 кг |
| Висота | 85 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал решіток | чавун |
| Тип духовки | Газова |
| Тип плити | Газова |
| Ширина | 60 см |


