Мікрохвильова піч Electrolux EMZ421MMK
- В наявності
- Код: EMZ421MMK



- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Мікрохвильова піч ELECTROLUX EMZ421MMK завдяки своєму об'єму в 20 літрів підходить, як для простого розігрівання так і для приготування різноманітних страв.
Її потужність становить 800 Вт, що дозволяє швидко та ефективно розігрівати та розморожувати продукти. Завдяки п'яти рівням потужності, ви можете легко налаштувати процес приготування відповідно до ваших потреб. Вона оснащена кварцовим грилем потужністю 1000 Вт, що забезпечує рівномірне та швидке приготування їжі.
Мікрохвильова піч ELECTROLUX EMZ421MMK має просте та інтуїтивне керування за допомогою поворотного регулятора, що робить використання пристрою зручним. Спосіб відкривання за допомогою кнопки забезпечує легкий доступ до внутрішнього простору печі.
Внутрішнє покриття з емалі гарантує легке очищення та довговічність пристрою. Діаметр тарілки становить 27 см, що забезпечує достатньо місця для розміщення різноманітних страв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 20 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність мікрохвиль, Вт | 800 |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2х44.2х34.5 см |
| Дисплей | Немає |
| Діаметр піддону | 270 мм |
| Керування | механічне |
| Колір | Чорний |
| Конвекція | - |
| Об'єм резервуара, л | 20 |
| Потужність гриля, Вт | 1000 Вт |
| Сигнал закінчення роботи | є |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Таймер | Є |
| Тип грилю | Кварцовий |
| Тип мікрохвилевої печі | з грилем |
| Функції | гриль, авторозігрів, розморожування |


