Пральна машина Bosch WLZ2420SUA
- В наявності
- Код: WLZ2420SUA

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина BOSCH WLZ2420SUA пропонує 15 різноманітних програм прання, включаючи Супер швидку 12', Швидку 44'/40°C, Швидку 29'/30°C, Швидку 59'/60°C, а також спеціальні програми для прання сорочок, блуз, джинсів, вовни та делікатних тканин. Програми EcoPerfect та VarioPerfect дозволяють оптимізувати процес прання за рахунок зменшення споживання води або часу, залежно від пріоритетів користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 62 |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 45.8 см |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Є |
| Захист від протікання | є |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 |
| Об'єм барабана | 54 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип пральної машини | автомат, вузькі 32-47 см |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |


