Пральна машина Bosch WLZ24200UA
- В наявності
- Код: WLZ24200UA

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Bosch WLZ24200UA оснащена 12 різноманітними програмами прання, які задовольнять всі потреби користувача. Серед них варто відзначити Супер швидку 12', Швидку 44'/40°C, та інші швидкі режими, які дозволяють оперативно освіжити одяг. Спеціальні програми для сорочок, блуз, джинсів, темних тканин, вовни та делікатних тканин забезпечують дбайливе ставлення до різних типів матеріалів.
Фірмові технології EcoPerfect і VarioPerfect дозволяють налаштувати процес прання відповідно до ваших потреб, знижуючи енергоспоживання або скорочуючи час прання. Крім того, функція дозавантаження білизни додає ще більше зручності, дозволяючи додати речі навіть після початку циклу прання.
Фірмові технології EcoPerfect і VarioPerfect дозволяють налаштувати процес прання відповідно до ваших потреб, знижуючи енергоспоживання або скорочуючи час прання. Крім того, функція дозавантаження білизни додає ще більше зручності, дозволяючи додати речі навіть після початку циклу прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 62.5 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 45.8 см |
| Дисплей | Є |
| Захист від протікання | є |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 12 |
| Максимальне завантаження, кг | 8 |
| Об'єм барабана | 54 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, вузькі 32-47 см |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |


