Пральна машина Bosch WGB24401UA
- В наявності
- Код: WGB24401UA



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина Bosch WGB24401UA має місткість 9 кг, що дозволяє без зусиль впоратися з великими обсягами білизни. З максимальними обертами 1400 об./хв., ця машина забезпечує ефективне віджимання, залишаючи лише 45-53% вологи в тканині. Це дозволяє значно скоротити час, необхідний для сушки.
Пральна машина Bosch WGB24401UA також оснащена 13 різними програмами прання, серед яких: Бавовна, Еко 40-60, Синтетика, Змішані тканини, Делікатне прання/Шовк, Вовна, Ополіскування, Віджимання+Слив, Гігієнічна, Сорочки/Блузи, Відпарювання, Ковдри та Супер 15'/30 хв. Це дозволяє обрати оптимальний режим для кожного типу тканини.
Цей пристрій підтримує Wi-Fi керування, що дозволяє контролювати процес прання за допомогою смартфона. Функція Home Connect відкриває нові можливості для управління та налаштування пральної машини відповідно до ваших потреб. Додаткові функції, такі як парове прання та Intensive Plus, забезпечують додаткову гігієнічність та ефективність при догляді за одягом.
Інверторний двигун не лише забезпечує тиху роботу (рівень шуму при пранні – 49 дБ, при віджиманні – 70 дБ), але й довговічність пристрою. Споживання води за цикл прання складає всього 50 літрів, що свідчить про її екологічність.
Пральна машина Bosch WGB24401UA також оснащена 13 різними програмами прання, серед яких: Бавовна, Еко 40-60, Синтетика, Змішані тканини, Делікатне прання/Шовк, Вовна, Ополіскування, Віджимання+Слив, Гігієнічна, Сорочки/Блузи, Відпарювання, Ковдри та Супер 15'/30 хв. Це дозволяє обрати оптимальний режим для кожного типу тканини.
Цей пристрій підтримує Wi-Fi керування, що дозволяє контролювати процес прання за допомогою смартфона. Функція Home Connect відкриває нові можливості для управління та налаштування пральної машини відповідно до ваших потреб. Додаткові функції, такі як парове прання та Intensive Plus, забезпечують додаткову гігієнічність та ефективність при догляді за одягом.
Інверторний двигун не лише забезпечує тиху роботу (рівень шуму при пранні – 49 дБ, при віджиманні – 70 дБ), але й довговічність пристрою. Споживання води за цикл прання складає всього 50 літрів, що свідчить про її екологічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 74.5 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 59 см |
| Дисплей | Є |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість програм | 13 |
| Максимальне завантаження, кг | 9 |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | Фронтальне |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см |
| Управління | сенсорне, механічне |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |


