Витяжка Bosch похила, 60см, 616 м.куб/год, чорний (DWK65AD30R)
- В наявності
- Код: DWK65AD30R





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий масляний фільтр
Витяжки потребують металевих жироуловлювальних фільтрів для фільтрації олії та інших твердих частинок. Щоб ці фільтри працювали з максимальною ефективністю, мийте їх вручну або в посудомийній машині раз на місяць.
Сенсорне управління
TouchControl: Ви можете налаштувати рівні потужності та налаштування освітлення за допомогою сенсорного керування.
Варіанти рівня потужності
3-ступінчасті рівні потужності, які підходять для вашого стилю приготування їжі та рецептів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWK65AD30R |
| Вага (кг) | 14 кг |
| Дисплей | Немає |
| Додатково | фільтр декоровано скляною пластиною |
| Діаметр вихідної отвори | 150 мм |
| Керування | сенсорно |
| Клас енергоспоживання | C |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 1 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 66 дБ |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 55 |
| Освітлення | LED |
| Потужність м³/год | 616 м3/рік |
| Режими | відведення повітря і рециркуляція |
| Тип витяжки | похила |
| Ширина | 59.6 см |


