Електрочайник Bosch TWK3P421
- В наявності
- Код: TWK3P421






+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Насолода красою виконання.
- Непідвладний часу дизайн, який задовольнить всі ваші потреби.
- Індикатор чашки: допомагає знизити споживання енергії та час і кип'ятить тільки потрібну кількість води.
- Оптимальна форма носика: легке наливання води без сплесків і розбризкування.
- Зручність у користуванні завдяки кнопці відчинення кришки
- Шкала наповнення: ідеальна видимість кількості води.
- Триступенева система захисту:
1. Автоматичне відключення при закипанні;
2. Захист від перегрівання та від увімкнення без води;
3.Автоматичне відключення при знятті з бази - Знімний фільтр від накипу з нержавіючої сталі
- Нагрівальний елемент, закритий пластиною із нержавіючої сталі
- Зручне зберігання кабелю
- Зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки
- Просте наповнення водою безпосередньо через носик
- Можливість обертання приладу на базі на 360º
- Стійкість завдяки гумовим ніжкам
- Вимикач з підсвічуванням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип | Електрочайник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-управління | Немає |
| Індикатор рівня води | Внутрішній |
| Артикул | TWK3P421 |
| Вага (кг) | 1.28кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 x 21.6 x 15 см |
| Колір | Білий |
| Об'єм резервуара, л | 1.7 л |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Підтримка температури | Немає |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Немає |
| Тип нагрівального елемента | Прихований (диск) |
| Тип чайника | звичайний |
| Управління | Механічне |


