Духовка Bosch HUA736ER0
- В наявності
- Код: HUA736ER0



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch HUA736ER0 підтримує 10 автопрограм для улюблених страв, щоб ви могли готувати швидко і з дивовижною легкістю. Просто обирайте рецепт та вказуйте вагу продуктів в меню – духова камера сама підбере налаштування температури, часу і типу нагріву для ідеального запікання. А коли вже настане час подавати страви на стіл, ви почуєте гучний звуковий сигнал, що повідомить про повну готовність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Керування | механічне |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Кількість програм | 10 |
| Максимальна температура | 275 ºС |
| Направляючі | телескопічні, дротові зйомні |
| Об'єм резервуара, л | 76 |
| Очищення | піроліз |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.4 см |


