Посудомийна машина Bosch SMS26DW00T
- В наявності
- Код: SMS26DW00T



+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийна машина BOSCH SMS26DW00T має 6 різноманітних програм миття, серед яких Інтенсивна, Еко, Скло, Швидке миття 65ºC, Швидке миття 45ºC та Попереднє ополіскування. Змінна висота кошика та система 3-рівневого регулювання по висоті Matic у верхньому коробі дозволяють оптимізувати простір для різних типів посуду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас миття | A |
| Країна виробник | Туреччина |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cушарка | Конденсаційна |
| Вага (кг) | 43.3 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Витрата води за цикл, л | 9,5 |
| Глибина, см | 60 см |
| Клас сушки | A |
| Колір | Білий |
| Кількість комплектів, шт | 13 |
| Кількість програм | 6 |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Управління | електронне |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 60 см |


