Посудомийна машина Bosch SPS2IKI55K
- В наявності
- Код: SPS2IKI55K




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Bosch
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Висота, см: 84.5
Ширина, см: 45
Глибина, см: 60
Місткість (кількість комплектів): 9
Витрати води, л: 9.5
Рівень шуму, дБ: 48
Клас енергоспоживання (нове маркування): F
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 7
Кількість температурних режимів: 5
Керування: електронне
Колір фасаду: нержавіюча сталь
Колір панелі керування: нержавіюча сталь
Оснащення
Можливість підключення до гарячої води: немає даних
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Самоочисний фільтр: немає даних
Контроль чистоти води (аквасенсор): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): немає даних
Можливість половинного завантаження: немає даних
Сушка посуду: ExtraDry
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор наявності солі/ополіскувача: немає даних
Індикатор ходу програми (промінь): немає
Автовідкриття дверцят: немає даних
Ящик для столових приладів: є
Інверторний двигун: є
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Обробка парою: немає
Таймер: є (1-24 год)
Дисплей: є
Підсвічування: немає
Захист від дітей: немає
Програми
Автопрограма: немає
Швидка експрес-програма: є
Делікатна мийка (крихкий посуд): є
Інтенсивна мийка: є
Нічна мийка (безшумна): немає
Попереднє полоскання (замочування): немає
Економічна програма: є
Гігієнічна обробка: немає
Додатково: ExtraDry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластикового та скляного посуду. Система захисту скла GlassProtec
Основні характеристики
Спосіб встановлення: окрема
Висота, см: 84.5
Ширина, см: 45
Глибина, см: 60
Місткість (кількість комплектів): 9
Витрати води, л: 9.5
Рівень шуму, дБ: 48
Клас енергоспоживання (нове маркування): F
Клас миття: А
Клас сушки: А
Кількість програм: 7
Кількість температурних режимів: 5
Керування: електронне
Колір фасаду: нержавіюча сталь
Колір панелі керування: нержавіюча сталь
Оснащення
Можливість підключення до гарячої води: немає даних
Захист від підтікання та переливу (аквастоп): є
Самоочисний фільтр: немає даних
Контроль чистоти води (аквасенсор): є
Автоматика "3 в 1" (для таблетованих миючих засобів): немає даних
Можливість половинного завантаження: немає даних
Сушка посуду: ExtraDry
Регулювання висоти верхнього кошика: є
Індикатор наявності солі/ополіскувача: немає даних
Індикатор ходу програми (промінь): немає
Автовідкриття дверцят: немає даних
Ящик для столових приладів: є
Інверторний двигун: є
Віддалене керування по Wi-Fi: є
Обробка парою: немає
Таймер: є (1-24 год)
Дисплей: є
Підсвічування: немає
Захист від дітей: немає
Програми
Автопрограма: немає
Швидка експрес-програма: є
Делікатна мийка (крихкий посуд): є
Інтенсивна мийка: є
Нічна мийка (безшумна): немає
Попереднє полоскання (замочування): немає
Економічна програма: є
Гігієнічна обробка: немає
Додатково: ExtraDry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластикового та скляного посуду. Система захисту скла GlassProtec
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас миття | A |
| Країна виробник | Польща |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cушарка | Да |
| Вага (кг) | 37 кг |
| Висота | 84.5 см |
| Витрата води за цикл, л | 9,5 |
| Глибина, см | 60 см |
| Клас сушки | A |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість комплектів, шт | 9 |
| Кількість програм | 7 |
| Сигнал закінчення роботи | є |
| Спосіб встановлення | окремостояча |
| Таймер відстрочки запуску | Є |
| Управління | електронне |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 45 см |


