Духовка Bosch HRG232EB3
- В наявності
- Код: HRG232EB3


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духовка Bosch HRG232EB3 має 15 попередньо встановлених автоматичних програм забезпечують ідеальний результат для будь-якої страви з доступних. Для приготування страви потрібно лише вибрати програму зі списку, вказати вагу та натиснути на старт. Програма автоматично підбере необхідну температуру та встановить час приготування. Автопілот навіть вимикає програму наприкінці часу приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Керування | електронне |
| Колір | Чорний |
| Кількість програм | 15 |
| Максимальна температура | 275 ºС |
| Направляючі | дротяні+телескопічні |
| Об'єм резервуара, л | 71 |
| Очищення | гідролізне |
| Покриття внутрішньої камери | емаль |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.4 см |


