Шліфмашина ексцентрикова Bosch GEX 125 250Вт 125 мм 7500-12000об·хв 1.4кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.3A8.020







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Ідеальна ексцентрикова шліфувальна машина для високоефективного шліфування з підвищеним комфортом. Ця компактна мережева шліфувальна машина має добре збалансовану конструкцію, завдяки чому її легко контролювати і направляти по дерев'яних та інших поверхнях. Низька вібрація інструмента дає змогу виконати більше шліфування, оскільки втома та оніміння рук зведені до мінімуму. Для ще більшої ефективності шліфування швидкісний і потужний 290-ватний двигун видаляє матеріал з високою швидкістю.
Універсальність застосуванняТеслі, монтажники шаф і виробники столярних виробів обирають потужність і комфорт ексцентрикової шліфувальної машини GEX 125. Цей інструмент ідеально пристосований для шліфування деревини та тинькування, а також для шліфування металевих і пластикових поверхонь. Він залишає після себе гладку поверхню без слідів і подряпин.
Збалансована конструкціяЗавдяки збалансованій конструкції пристрою, керування буде простим та легким. Мала вага забезпечує ергономічність та зручність використання.
Контроль вібраціїЗавдяки низькому рівню вібрацій ця шліфмашина буде працювати саме так, як вам комфортно.
Регулювання швидкостіРізні матеріали потребують різних швидкостей роботи. Ви зможете обрати швидкість, яка підходить саме вам.
Легкість під'єднанняЗавдяки спеціальному кріпленню-липучці ви зможете легко під'єднувати та від'єднувати шліфувальний папір.
Чистіша роботаЗа допомогою універсального пилососа або спеціального пилозбірника, ваша робота буде чистішою та ефективнішою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.3A8.020 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


