Шліфмашина кутова Bosch GWS 750-125 125мм 750Вт 11000об·хв 1.8кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.394.001


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова продуктивність шліфування/різання завдяки високій потужності та крутному моменту кутової шліфувальної машини Bosch Professional.
- Нова серія двигунів — висока продуктивність і високий крутний момент
- Покращений контроль завдяки малому розміру корпусу й ергономічній конструкції
- Нова форма вентиляційних отворів — покращений повітряний потік
- Більший термін експлуатації у важких робочих умовах завдяки міцній конструкції
- Зручність у роботі в важкодоступних місцях, завдяки компактній конструкції
- Скіснозубі шестерні забезпечують кращу зону контакту, кращий баланс, що безпосередньо сприяє зниженню шуму, вібрації та збільшенню терміну служби
Безпосереднє охолодження
Для режиму роботи під час високих перевантажень і тривалого терміну служби.
Стійкий до прокручування захисний кожух
Надійний захист навіть у разі руйнування круга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.394.001 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 22 |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від перевантаження |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


