Шліфмашина кутова Bosch GWS 30-230 B 230 мм 2800Вт 6500об·хв 5.9кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.8G1.000







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GWS 30-230 B має потужність 2800 Вт, що дозволяє швидко та ефективно обробляти різні матеріали. Діаметр диска складає 230 мм, що дозволяє обробляти великі поверхні та скорочує час роботи. Шліфмашина має систему захисту від пилу, яка допомагає захистити двигун та продовжити термін його служби. Блокування шпинделя дозволяє швидко та легко замінювати та настроювати диски. Шліфмашина має ергономічний дизайн, що забезпечує комфортну роботу та знижує стомлюваність оператора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.8G1.000 |
| Вага (кг) | 5.9 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, додаткова рукоятка, блокування шпинделя, захисний кожух, захист від перевантаження, |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Шліфмашина кутова, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація, ключі з двома отворами, стопорна гайка |
| Максимальні обороти, об / хв | 6500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб, для скла, для лаку |
| Особливості | пилозахист, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


