Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch 18V-10 125 мм 18В 2x5.0А·год 9000об·хв L-BOXX 136 0.89кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9J4.004

- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
GWS 18V-10 — акумуляторна КШМ із безщітковим двигуном, яка не поступається за можливостями мережевим аналогам потужністю 1000 Вт. Ця модель обладнана передовими технологіями, які забезпечують неперевершений комфорт і спокій під час роботи. Захист користувача у разі заклинювання обладнання, миттєва зупинка диска після вимкнення інструмента та зупинка роботи інструмента у разі падіння гарантують максимальну безпеку користувача. Захист від повторного пуску запобігає випадковому вмиканню інструмента після заміни акумулятора. Зручне прогумоване місце схоплення дає змогу довго працювати без втоми під час шліфування або різання різних матеріалів. GWS 18V-10 входить до акумуляторної сім'ї Bosch Professional 18 В і сумісна з усіма акумуляторами з цієї лінійки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 5 Аг |
| Артикул | 0.601.9J4.004 |
| Вага (кг) | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | шліфувальна машина, аккумулятор - 2 шт, зарядний пристрій, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | швидкозатискна гайка, швидкознімний кожух |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | плавне регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


