Шліфувальна машина Bosch UniversalGrind 750-125 125мм 750W, 12000об/хв, 1.9кг (0.603.3E2.001)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.603.3E2.001





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний, універсальний та зручний - цей інструмент стане вашим незамінним помічником в будь-яких домашніх роботах. Його міцний двигун, ергономічний дизайн та система безпеки дозволять виконувати різноманітні завдання з металом, каменем, бетоном та керамікою легко й ефективно.
Швидкість роботиВисока потужність забезпечує швидке виконання завдань, економлячи ваш час.
Зручність користуванняЗавдяки ергономічній формі, тонкому корпусу та мінімальній вібрації цей інструмент забезпечує комфортну роботу навіть протягом тривалого часу.
БезпекаШвидкознімний захисний кожух надійно захищає від іскор, забезпечуючи безпечну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.603.3E2.001 |
| Вага (кг) | 1.9 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


