Шліфувальна машина Bosch PEX 220 A 200W, 125мм 24000об/хв, 1.2кг (0.603.378.000)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.603.378.000




- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Bosch Low Vibration - це функція амортизації та гасіння вібрації, розроблена для зниження стомлюваності користувача та забезпечення комфортної, плавної та легкої роботи під час виконання об'ємних або складних робіт.
Зменшення кількості пилу для чистішої робочої зониПід час шліфування пил автоматично всмоктується в знімний пилозбірник Microfilter, що робить робочу зону помітно чистішою. Інструмент також можна під'єднати до пилососа.
Швидка і проста заміна шліфувального паперуШвидко знімайте і замінюйте шліфувальний папір за допомогою системи кріплення «гачок-петля». Просто притисніть шліфувальний папір до шліфувальної пластини і починайте шліфувати.
Для роботи в будь-якій орієнтаціїРукоятка для захоплення долонею дає змогу зручно працювати однією рукою в будь-якій орієнтації, звільняючи іншу руку для утримання заготовки в потрібному положенні.
Покращене захоплення для комфорту та контролюМ'яке руків'я забезпечує зручність роботи з інструментом і чудовий контроль, що дуже важливо під час роботи з інструментами, які потребують тривалої експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.603.378.000 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Пилозбірник, документація, шліфувальний папір, інструкція, шліфмашина, шліфувальна пластина |
| Максимальні обороти, об / хв | 24000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева для пластику, для лаку |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


