Шліфувальна машина Bosch GWS 2200, 2200Вт, 230мм, 6500 об/хв, 5.4кг (0.601.8C1.320)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.8C1.320




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GWS 2200 – новинка від Bosch вагою 5,2 кг, призначена для продуктивного різання та шліфування металу, а також для обробки будівельних матеріалів за допомогою оснастки М14 Ø180мм. Новий витривалий двигун Tornado забезпечує найвищу швидкість знімання матеріалу у своєму класі, а необхідний функціонал та сучасна ергономіка роблять цю модель максимально пристосованою для виконання тривалих інтенсивних робіт без втрати якості та комфорту користувача.
ПеревагиВисока швидкість видалення матеріалу завдяки новому двигуну – на 25% вища здатність до перевантажень порівняно з попередником.Надійність та універсальність: новий корпус редуктора та деталі високої якості забезпечують надійність, покращена система охолодження гарантує збільшення терміну служби інструменту.
Збільшення терміну служби вугільних щіток на 20% порівняно з попередньою моделлю завдяки більш тісному контакту вугільних щіток з двигуном та зменшення нагрівання системи.
Комфортна робота завдяки зниженню вібрації інструменту, що дозволяє зручно тримати інструмент у руках протягом тривалого робочого часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.8C1.320 |
| Вага (кг) | 5.4 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 6500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | пилозахист |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


