Шліфувальна машина Bosch GEX 34-150 (0.601.372.800)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.372.800




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GEX 34-150 Bosch Professional - це міцна 125-міліметрова шліфувальна машина Bosch з потужністю двигуна 340Вт і високою продуктивністю знімання матеріалу. Функція константної електроніки гарантує ефективні результати навіть на складних поверхнях. GEX 34-150 оснащена новим типом шліфувальної тарілки multi-hole pad, яка забезпечує оптимальний рівень пиловидалення і може застосовуватися з шліфувальними листами з різним розташуванням отворів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.372.800 |
| Вага (кг) | 2.4 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина |
| Максимальні обороти, об / хв | 4500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику |
| Особливості | пилозахист, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | інтелектуальне зниження/збільшення обертів |
| Тип | ексцентрикові |


