Шліфувальна машина Bosch GWS 17-125 S (0.601.7D0.300)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.7D0.300







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GWS 17-125 S Professional пропонує високу продуктивність, здатність перевантажуватись і покращений захист від пилу завдяки вентиляційним отворам зі знімними пиловими фільтрами на задній панелі інструменту для максимальної продуктивності. Завдяки значно меншому обхвату ручки кутова шліфувальна машина з потужним двигуном 1700 Вт забезпечує більший комфорт при обробці металу. Для більшого захисту користувача він має функцію KickBack Control, захист від перезапуску та бічну ручку з контролем вібрації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.7D0.300 |
| Вага (кг) | 2.2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 11500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


