Шліфувальна машина Bosch GBR 15 CAG 125мм 1500W, 9300об/хв, 2.6кг (0.601.776.001)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.776.001






- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Шліфувальна машина Bosch — це компактний та продуктивний професійний інструмент, розроблений для точного та ефективного оброблення бетонних поверхонь. Є можливість виконувати роботи близько до краю завдяки поліпшеній конструкції захисного кожуха з рухомим елементом.
ПиловідведенняІдеально підходить для використання в закритих приміщеннях завдяки вбудованій системі пиловидалення Click&Clean, яка допомагає підтримувати чистоту робочої зони та захищає оператора від шкідливого бетонного пилу. Надійний захист двигуна та редуктора від абразивного пилу забезпечується завдяки системі ущільнень, що збільшує термін служби пристрою навіть за інтенсивної експлуатації. Щітковий вінець, встановлений на патрубку для пиловидалення, легко замінюється у разі зносу.
Різноманітні матеріалиІнструмент спеціально розроблений для роботи з різними мінеральними матеріалами, як-от бетон, камінь, мармур та шовні покриття. Цей інструмент дає змогу ефективно шліфувати, усувати нерівності, видаляти захисні шари, задирки та залишки клею.
Висока продуктивністьGBR 15 CAG підтримує стабільну продуктивність під навантаженням, запобігає перегріву та забезпечує безпеку під час використання. Обмеження пускового струму та функція плавного старту дають змогу точно починати роботу, а захист від перевантаження автоматично зупиняє двигун у разі надмірного навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.776.001 |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, захист від перевантаження, шліфування біля країв, система click & clean, постійна е |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | кейс, додаткова рукоятка, документація, інструкція, колінчастий гайковий ключ з двома отворами, запасні щіткові кільця, алмазний диск, шліфмашина |
| Максимальні обороти, об / хв | 9300 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону |
| Особливості | плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Тип | болгарки (КШМ) |


