Шуруповерт Bosch GSB 18 V-50, 18В, 28/50 Нм, 20+2, 0-460-1800об/хв (без АКБ та ЗП) (0.601.9H5.106)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9H5.106







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердління цегляної кладки
GSB 18V-50 — це ідеальний інструмент для свердління у цегляній кладці. Він має ударний режим для свердління цегли.
Свердління деревини
Безщітковий двигун GSR 18V-50 забезпечує плавне обертання без тертя, що допомагає легко проникати крізь тверду деревину.
Свердління металу
GSR 18V-50 постачається з потужним та ефективним двигуном, що робить його ідеальним інструментом для свердління металевих поверхонь.
Загвинчування
GSR 18V-50 можна використовувати для загвинчування на різних поверхнях. Використовуйте насадку для загвинчування для швидкого та плавного загвинчування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 0.601.9H5.106 |
| Вага (кг) | 1.1 кг |
| Додатково | рукоятка з м'якою накладкою, регулювання обертального моменту, блокування вмикання, скоба для кріплення до поясу, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | шурупокрут, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | без комплектного акумулятора |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 2 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-460, 0-1800 об/хв |


