Шуруповерт Bosch GSR 18V-50 (0.601.9H5.000)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9H5.000







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ударна дриль-шуруповерт від бренду Bosch дозволяє свердлити отвори і працювати з кріпленням без прив'язки до розеток, що робить її популярною серед домашніх майстрів, складальників техніки, механіків і фахівців з ремонту.
Особливості та переваги моделі GSR 18V-50 Professional GAL 18V-20 (06019H5000):
- Бесщеточний двигун з інтегрованою інтелектуальною технологією дає максимум потужності при помірному енергоспоживанні, має тривалий термін служби;
- планетарний редуктор з двома швидкісними режимами адаптує машину під певне завдання;
- 20 + 1 позиція крутного моменту налаштовується регулювальним колесом;
- яскравий світлодіод для освітлення темних ділянок;
- ключовий патрон для зміни оснащення;
- функція реверсу для відкручування шурупів і вилучення свердел;
- енергоблоки з системою Electronic Cell Protection захищені від перегріву, перевантаження, глибокого розряду;
- кейс L-Case з ударостійкого пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 0.601.9H5.000 |
| Додатково | регулювання обертального моменту, скоба для кріплення до поясу, реверс |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | акумуляторна батарея (2 шт), зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, металева скоба для кріплення до ременя, документація |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-460, 0-1800 об/хв |


