Шуруповерт Bosch GSR 12V-30, кейс (0.601.9G9.001)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9G9.001







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна дриль-шуруповерт з безщітковим двигуном. Дві плавно регульовані робочі швидкості (0-420 / 0-1600 об / хв). Максимальний крутний момент при жорсткому загвинчування 30 Нм, м'якому - 18 Нм. Швидкозатискний патрон. Закручує і відгвинчує кріплення до 8 мм, свердлить деревину (20 мм), метал (10 мм).
У комплекті з набором біт і свердел (39 шт), в який входить: набір біт Bosch Promo Set (25 шт), набір свердел по металу (7 шт), набір свердел по дереву (7 шт).
У комплекті з набором біт і свердел (39 шт), в який входить: набір біт Bosch Promo Set (25 шт), набір свердел по металу (7 шт), набір свердел по дереву (7 шт).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 0.601.9G9.001 |
| Вага (кг) | 1 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, набір біт, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, набір свердел |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | Акумуляторний дриль-шурупокрут, 2 акумулятори 12 В 2.0 А·год, ЗП GAL 12V-40, Набір біт і торцевих ключів (39 шт.), Сумка |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Пакування | сумка |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-420, 0-1600 об/хв |


