Шуруповерт Bosch GSB 183-LI 18V, 2х2Ah, 21-56Нм, 374-1815 об/хв, кейс, 1.2кг (0.601.9K9.100)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9K9.100







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Завдяки двигуну шуруповерт забезпечує необхідну потужність у будь-якому місці та в будь-який час. Цей надзвичайно універсальний акумуляторний інструмент не лише вкручує шурупи в деревину, але й може свердлити кам'яну кладку та метал. Грамотно спроектований інструмент має кілька функцій, призначених для запобігання перегріву або перезарядженню, що збільшує термін служби акумулятора та скорочує час, що витрачається на ремонт. Пристрій сумісний з усіма акумуляторами Bosch Professional 18V та зарядними пристроями, що додатково підвищує ефективність та економічність.
УніверсальнийПотужний та універсальний шуруповерт викручуватиме та вкручуватиме гвинти діаметром до 10 мм в деревину та свердлитиме отвори діаметром до 35 мм у деревині та до 10 мм у цеглі та металі. Простий у експлуатації, він ідеально підходить для професіоналів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 0.601.9K9.100 |
| Вага (кг) | 1.2 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація, акумулятор - 2шт |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 56 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний, ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-374, 0-1815 об/хв |


