Шуруповерт Bosch EasyImpact 18V-38, 18V, 2Ah, 20-38Нм, 0-430-0-1630об/хв, кейс (0.603.9D8.003)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.603.9D8.003






- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
2-швидкісний редуктор дає змогу вибрати правильне налаштування потужності для кожної роботи. Низькообертова перша передача ідеально підходить для загвинчування та свердління великих діаметрів, тоді як друга передача забезпечує швидке свердління малих діаметрів.
Точність без зайвих зусиль20 ступенів крутного моменту для максимальної точності: виберіть потрібний крутний момент на кільці попереднього налаштування для індивідуального налаштування для різних матеріалів.
Вбудоване розсіяне освітленняКонцепція PowerLight оснащена потужним вбудованим світлодіодом, який забезпечує розсіяне світло для оптимального освітлення заготовки в темряві.
Швидка та легка заміна свердла та насадокОднокулачковий патрон у поєднанні з автоматичним блокуванням шпинделя забезпечує швидку та легку заміну свердел і насадок однією рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 2 A/г |
| Артикул | 0.603.9D8.003 |
| Вага (кг) | 1.3 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, документація, акумулятор, кейс для перенесення |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 10 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 19 + 1 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-430, 0-1630 об/хв |


