Перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE SDS-plus 800Вт 2.7Дж 2.8кг L-кейс
- В наявності 1 од.
- Код: 0.611.253.708






- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Чудовий режимний перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE це воістину легендарна модель для професійних будівельників і майстрів, які цінують неперевершені витривалість і надійність, винятковий комфорт в роботі і відмінну продуктивність. Воістину, Bosch GBH 2-26 DRE модель, яка займає особливе місце в класі двокілограмових перфораторів і, незважаючи на тривалий час присутності на ринку, на сьогоднішній день є еталоном для багатьох конкурентів.
Особливості Bosch GBH 2-26 DRE:
- Відмінний 800-ватний електромотор з гарним захистом від пилу в поєднанні з надійним редуктором і ефективний пневматичний ударний механізм з еденичной силою удару 2,7 Дж (за стандартом EPTA) створюють чудовий робочий тандем, завдяки якому перфоратор демонструє високі швидкість і ефективність у роботі.
- Три режими роботи (свердління, свердління з ударом, довбання) дозволяють виконувати величезний асортимент робіт не тільки по бетону (хоча це і є основне призначення перфоратора), але і по дереву, сталі, пластику та інших матеріалів.
- Муфта розчеплення, простий і зручний дизайн, м'які рукоятки з нековзними накладками, кульковий введення кабелю живлення в інструмент, зручний і простий у зверненні SDS-Plus патрон від Bosch - все це роблять роботу з Bosch GBH 2-26 DRE комфортною і безпечною.
- Плоский поворотний щіткотримач забезпечує однакову потужність роботи інструменту як при прямому, так і при реверсивному обертанні.
- Ця модель є втіленням високих стандартів якості і надійності, які несе в собі продукція концерну Bosch.
Комплектація Bosch GBH 2-26 DRE:
- додаткова рукоятка (№ ET 2 602 025 141)
- обмежувач глибини 210 мм (№ ET 1 613 001 010)
- пластиковий кейс (№ ET 2 605 438 098)
- інструкція Bosch GBH 2-26 DRE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.611.253.708 |
| Вага (кг) | 2.7 кг |
| Додатково | захист від заклинювання бура |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | валіза, додаткове руків'я, обмежувач глибини 210 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Особливості | реверс, кнопка-фіксатор, запобіжна муфта, додаткова рукоятка |
| Режими | свердління, удар, свердління + удар |
| Розміри | 377 х 210 мм |
| Розташування двигуна | горизонтальне (прямий) |
| Сила (енергія) удару | 2.7 Дж |
| Тип | Професійний |
| Тип патрона | SDS+ |
| Число ударів в хвилину | 4000 уд/хв |


