Тостер Bosch TAT2M121
- В наявності
- Код: TAT2M121


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивність
Основні характеристики
- Потужність: 800-950 Вт
- Регулювання підсмажування
- Електронний сенсор регулює рівень нагріву тостів
- Автоматичне центрування тостів для рівномірного підсмажування
- Нагрівальний елемент з великою поверхнею
Основні характеристики
- Для двох тостів
- Функція розморожування
- Функція підігріву
- Високий підйом решітки для легкого підняття невеликих
- Підігрівач булочок, вбудований та складається
- Зручне зберігання кабелю
- Кнопка "Стоп" з підсвічуванням
- Автоматичне вимкнення у випадку застрягання тостів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAT2M121 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.4 х 20.9 х 16.5 см |
| Керування | механічне |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 6 |
| Потужність, Вт | 950 Вт |
| Піддон для крихт | + |


