Прально-сушильна машина Bosch WNC254A0ME
- В наявності 1 од.
- Код: WNC254A0ME






- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
SpeedPerfect - це спеціальна функція, розроблена для ситуацій, коли час має значення. Завдяки SpeedPerfect ви можете скоротити час прання до 65% без шкоди для результатів. Функцію можна використовувати в поєднанні з більшістю додатків, будь-яким завантаженням і типом тканин. Наприклад, вибравши програму Мікс у поєднанні зі SpeedPerfect, ви можете ретельно випрати до 4 кілограмів білизни всього за 41 хвилину.
Для високоефективного використання води навіть при невеликому завантаженніПральна машина Bosch може заощадити багато води та зусиль. Наша технологія ActiveWater Plus забезпечує ідеальні результати, використовуючи тільки точну кількість води, необхідну для кожного прання, навіть за невеликого завантаження. Вбудовані сенсори автоматично регулюють споживання води відповідно до типу тканини та кількості завантаження.
Автоматично визначає, коли білизну висушеноФункція AutoDry дає змогу вибрати необхідний вам ступінь висушування під час сушіння одягу. AutoDry висушить білизну до потрібного вам рівня: повністю сухої білизни, готової до складання в шафу, або трохи вологої для прасування. Сенсори постійно вимірюють температуру і вологість усередині, щоб захистити вашу білизну від високих температур і пересушування.
АнтиСтейн: ефективне видалення плямПрограма регулює температуру води, швидкість і ритм прання для кращого видалення плям. Ефективне видалення до 4 найпоширеніших типів (кров, олія, трава, червоне вино).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WNC254A0ME |
| Вага (кг) | 84 кг |
| Висота | 84.8 см |
| Глибина | 62.5 см |
| Дисплей | Так |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 14 |
| Максимальне завантаження, кг | 10.5 кг |
| Особливості | управління по WiFi |
| Спосіб встановлення | окремостоячий |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Тип пральної машини | автомат, повногабаритні 48-65 см, прально - сушильні |
| Функції | вибір температури, вибір кількості обертів віджимання, кількість полоскань, відстрочка прання, попер |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |


