М'ясорубка Bosch MFW2515W
- В наявності
- Код: MFW2515W





+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Bosch
Основні характеристики
Номінальна потужність, Вт: 350
Максимальна потужність, Вт: 1500
Продуктивність, кг/хв: 1.8
Кількість решіток для фаршу: 2 (3,8; 8 мм)
Кількість швидкісних режимів: 1
Вага, кг: 2,8
Колір: білий
Додаткові насадки
Насадка для ковбасок: є
Соковитискач шнековий: є
Оснащення
Лоток: пластик
Штовхач: є
Додатково: Діаметр вихідного отвору 5 см.
Основні характеристики
Номінальна потужність, Вт: 350
Максимальна потужність, Вт: 1500
Продуктивність, кг/хв: 1.8
Кількість решіток для фаршу: 2 (3,8; 8 мм)
Кількість швидкісних режимів: 1
Вага, кг: 2,8
Колір: білий
Додаткові насадки
Насадка для ковбасок: є
Соковитискач шнековий: є
Оснащення
Лоток: пластик
Штовхач: є
Додатково: Діаметр вихідного отвору 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,8 |
| Габарити (ВхШхГ) | 285 х 170 х 250 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість сіток | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 Вт |
| Млинок | - |
| Насадка для нарізки кубіками | - |
| Насадка для томатів і ягід | + |
| Насадка для цитрусових | - |
| Насадка для шинковки та терки | - |
| Продуктивність | 1,8 кг/хв літр/хв |
| Реверс | немає |


