Шліфмашина ексцентрикова Bosch PEX 300 AE 200Вт 125мм 4000-24000об·хв 1.5кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.603.3A3.000








- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Електронний попередній вибір швидкості дає змогу встановити точну максимальну швидкість для різних матеріалів і завдань, щоб досягти незмінно бездоганних результатів.
Плавна та легка роботаBosch Low Vibration - це функція поглинання ударів і вібрації, призначена для зменшення втоми користувача та комфортної, плавної і легкої роботи в обширних або складних сферах застосування.
Зменшення пилу для чистоти робочої зониПід час шліфування пил автоматично всмоктується в знімний пилозбірник з мікрофільтром, що робить робочу зону помітно чистішою. Інструмент також можна під'єднати до пилососа.
Швидка та проста заміна шліфувального паперуЗавдяки системі кріплення на липучці шліфувальний папір можна швидко і легко знімати та замінювати. Просто зніміть старий шліфувальний папір і притисніть новий до шліфувальної пластини.
Швидке та точне встановлення шліфувального паперуАплікатор Paper Assist направляє шліфувальний папір точно на шліфувальну пластину, щоб запобігти надмірному зносу шліфувального паперу та пошкодженню заготовки.
Для швидкого виконання роботиВисокий ексцентриситет забезпечує швидке виконання роботи завдяки більшому та повнішому охопленню робочої зони під інструментом.
Покращене зчеплення для комфорту та контролюЗона м'якого захоплення забезпечує зручне утримання інструмента та чудовий контроль, що є корисною особливістю в роботах, які вимагають тривалого використання інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.603.3A3.000 |
| Вага (кг) | 1.5 кг |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | Пилозбірник, шліфувальна машина, кейс, документація, система Paper Assistant (ET № 2 609 004 646), 1 аркуш шліфувального паперу K 80 |
| Максимальні обороти, об / хв | 24000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для дерева |
| Особливості | пилозахист, регулятор обертів, знімний пилозбірник, можливість під'єднання до пилососа |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | ексцентрикові |


