Кухонний комбайн Bosch MUM58231
- В наявності
- Код: MUM58231





- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Кухонна машина легко впорається з замішуванням тіста для смачної випічки, шаткуванням овочів на салат та іншими завданнями на кухні.
Завдяки 7 швидкісним режимам, ваші страви можна приготувати дуже швидко та легко. Якщо потрібна більша швидкість просто ввімкніть імпульсний режим.
Унікальна траєкторія руху насадок забезпечує ефективний забір інгредієнтів з усіх боків чаші та ретельне змішування інгредієнтів.
- Вінчик для збивання вершків, яєчних білків тощо
- Вінчик для замісу рідкого тіста
- Гак для замісу густого тіста
- Блендер з корисним об’ємом 1.25 літри
- М'ясорубка
Шатківниця з дисками:
- - двосторонній диск для нарізання скибочками товсто/тонко
- - двосторонній диск для натирання крупно/дрібно
- - диск-тертка (дрібно)
- Кришка на чашу, що запобігає розбризкуванню
- Сумка для зберігання дисків та вінчиків, що вміщується в чашу для компактного зберігання
Чаша з нержавіючої сталі підходить для обробки як для невеликої кількості інгредієнтів, так і обробки інгредієнтів для звичайного тіста (до 2.7 кг) та дріжджового (1 кг).
Тепер готувати смачну домашню випічку стане ще простіше!
У комплекті 3 диски для нарізання, натирання та шаткування овочів.
Кухонні машини Bosch розроблені професійними німецькими інженерами, які відомі завдяки своїй надзвичайній увазі до деталей. Пристрої вироблені та протестовані на сучасних заводах, що гарантує справжню німецьку якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність чаші | 3.9 л |
| Вага (кг) | 7.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.1 х 28 х 28.2 см |
| Колір | Білий |
| Насадки | м'ясорубка, насадка для збивання, блендер, соковичавниця, крюк для тіста, вінчик, диски для нарізки |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Тип кухонного комбайна | Кухонна машина |
| Функції | шинковка, тістозамішувач, змішування, збивання, блендер, соковижималка, м'ясорубка, тертка |


