Шліфмашина кутова Bosch GWS 9-125 S 125мм 900Вт 2800 -11000об·хв 1.9кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.396.102


- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Шліфувальна машина BOSCH GWS 9-125 S (0.601.396.102)
Кутова шліфмашина Bosch GWS 9-125 S оснащена потужним двигуном, який забезпечує високу продуктивність.
Інструментом просто управляти завдяки зручному повзунковому перемикачу.
Кожух, стійкий до провертання, захищає користувача від іскор і пилу, а також створює безпеку при руйнуванні диска.
Додаткова рукоятка допомагає краще утримувати інструмент.
Особливості:
- Безпечна заміна оснащення: Кутова шліфувальна машина GWS 9-125 S оснащена функцією блокування шпинделя, що дозволяє безпечно проводити заміну оснастки.
- Безпека роботи: захисний кожух легко і швидко регулюється і гарантує безпеку в роботі.
- Система охолодження: Спеціальні вентиляційні отвори охолоджують найбільш нагріваємі частини інструменту.
- Додаткова рукоятка: Для комфорту оператора додаткова рукоятка може бути встановлена в одному з двох положень. Вона зручно лежить в руці і не ковзає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.396.102 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додаткові характеристики | швидка заміна диска, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | плавний пуск, регулятор обертів, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


