Шуруповерт Bosch EasyImpact 18V-40 18В 1х1.5Агод 2038Нм 0-4300-1650обхв кейс ЗП 1.4кг (0.603.9D8.101)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.603.9D8.101







- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
2-швидкісний редуктор дає змогу вибрати правильне налаштування потужності для кожної роботи. Низькообертова перша передача ідеально підходить для загвинчування та свердління великих діаметрів, тоді як друга передача забезпечує швидке свердління малих діаметрів.
Точність без зайвих зусиль20 ступенів крутного моменту для максимальної точності: виберіть потрібний крутний момент на кільці попереднього налаштування для індивідуального налаштування для різних матеріалів.
Вбудоване розсіяне освітленняКонцепція PowerLight оснащена потужним вбудованим світлодіодом, який забезпечує розсіяне світло для оптимального освітлення заготовки в темряві.
Швидка та легка заміна свердла та насадокОднокулачковий патрон у поєднанні з автоматичним блокуванням шпинделя забезпечує швидку та легку заміну свердел і насадок однією рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 1.5 A/г |
| Артикул | 0.603.9D8.101 |
| Вага (кг) | 1.4 кг |
| Додатково | регулювання обертального моменту, набір біт, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, набір свердел, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Комплектація | зарядний пристрій, кейс, біта, шуруповерт-дриль, акумулятор |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Пакування | кейс |
| Призначення | побутовий |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | безударний, ударний |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Тип | дриль — шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 0-430, 0-1630 об/хв |


