Кухонний комбайн Bosch MUMS2VM40
- В наявності
- Код: MUMS2VM40







+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги
Кухонна машина серії MUM Serie I 2
Продуктивність
Універсальність
Комфорт
Дизайн
Аксесуари в комплекті
Безпека
- Потужний мотор Bosch 900Вт: ідеально підходить для швидкого випікання та приготування, легкої обробки навіть важкого тіста
- Велика чаша з нержавіючої сталі об'ємом 3,8 л з особливою внутрішньою формою для легкого приготування тіста ( до 2,4 кг бісквітного тіста або 1,7 кг дріжджового тіста)
- 3D PlanetaryMixing: унікальна траєкторія руху насадок забезпечує ефективне змішування усіх інгредієнтів
- 7 швидкісних режимів та імпульсний режим
- Автоматичне паркування: зручне користування та просте наповнення завдяки автоматичному розташуванню інструментів для тіста на задній частині чаші
Кухонна машина серії MUM Serie I 2
- Колір корпусу: Чорний
Продуктивність
- Потужність: 900 Вт
- Планетарна система обертання насадок
- Електронне регулювання потужності для підтримання сталого швидкісного режиму під час роботи
Універсальність
- Можливість дооснащення аксесуарами
- Універсальний важіль зі спеціальною передачею та трьома положеннями приводу для оптимальної передачі потужності
Комфорт
- Більшість аксесуарів придатні для миття у посудомийній машині
- Інтегроване відділення для зберігання кабелю
- Плавне збільшення швидкості обертання запобігає розбризкуванню та розпиленню борошна
Дизайн
- Велика чаша з нержавіючої сталі об'ємом 3,8 л з особливою внутрішньою формою для легкого приготування тіста ( до 2,4 кг бісквітного тіста або 1,7 кг дріжджового тіста)
Аксесуари в комплекті
- Вінчик для збивання, вінчик для перемішування та гак для тіста
- 4 диски з нержавіючої сталі: двосторонній диск для нарізання (тонко/товсто), двосторонній диск для шаткування (грубий/тонкий), диск з дрібною решіткою та диск з грубою решіткою
- Блендер (TR) - 1,25 л
- М'ясорубка
- Цитрус-прес
- Прозора кришка з отвором для завантаження продуктів під час роботи
Безпека
- Гумові ніжки -присоски для більшої стійкості та безпеки
- Захист від перенавантаження приладу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Комплектація | |
| Блендер | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| М'ясорубка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємкість блендера | 1,25 |
| Ємність чаші | 3.8 л |
| Артикул | MUMS2VM40 |
| Вага (кг) | 6.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.7 х 26.6 х 26.6 см |
| Заміс тіста | + |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість насадок | 10 |
| Насадки | м'ясорубка, насадка для тіста, насадка для збивання, терка, блендер, прес для цитрусових |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Тип кухонного комбайна | Кухонна машина |
| Функції | шинковка, тістозамішувач, змішування, блендер, м'ясорубка, тертка |


