Шліфувальна машина Bosch GWS 7-125 (0.601.388.108)
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.388.108

- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
Болгарка BOSCH PT GWS 7-125 призначена для виконання відрізних, шліфувальних і полірувальних робіт невеликий складності з різних матеріалів і поверхонь. Професійного класу. Легка і компактна модель, що має найменший обхват рукоятки серед машин свого ват-класу. Потужний двигун на 0,72 кВт забезпечує високу продуктивність шліфування та різки. Редукторний механізм болгарки BOSCH PT GWS 7-125 виконаний з високоякісних комплектуючих і одягнений в міцний алюмінієвий кожух.
Бічна рукоятка може встановлюватися як з лівого, так і правого боку корпусу. Потужна система вентилювання запобігає осіданню пилу всередині корпусу інструменту. Оптимальне розташування вмикача підвищує контроль над інструментом. Металевий кожух диска надійно захищає користувача від травм і має просту систему регулювання.
Кнопка фіксації шпинделя полегшує заміну робочої оснащення. Легкий доступ до графітових щіток спрощує технічне обслуговування.
Особливості шліфмашини BOSCH PT GWS 7-125
- Зручність експлуатації
Захисний кожух легко і швидко встановлюється в необхідне положення, надійний захист навіть при разлете диска.
- Охолодження
Завдяки вентиляційним отворам відбувається оптимальне охолодження, що продовжує термін служби інструменту.
- Надійний хват
Інструмент оснащений додатковою рукояткою, що має нековзне покриття - для надійного захвата і зручної роботи.
Переваги BOSCH PT GWS 7-125
• Двигун "Чемпіон" потужністю 720 Вт;
• Запобіжний вимикач Bosch - для безпечного включення;
• Мінімальний обхват основний рукоятки (176 мм) - для комфортної роботи;
• Додаткову рукоятку можна встановлювати з лівої і правої сторони;
• Плоска головка редуктора для роботи у вузьких місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.388.108 |
| Вага (кг) | 1.9 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення) |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальні обороти, об / хв | 11000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


