Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch 18V-10 Solo 125 мм 18В 9000об·хв 0.89кг без АКБ та ЗП
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.7B0.100

+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВЕРСІЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРІВ! GWХ 18V-10 - нова доступна за ціною акумуляторна безщіткова мала кутова шліфмашинка еквівалентна по потужності 1000 ватній мережевій КШМ завдяки новому безщітковому двигуну і акумулятору ProCORE 18V. Чудовий контроль управління з системою X-LOCK і поліпшеним дизайном перемикання режимів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | без акумулятора |
| Артикул | 0.601.7B0.100 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух, система кріплення оснащення x-lock |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 9000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


