Шліфмашина кутова Bosch GWS 18-125 SL 125мм 1800Вт 12000об·хв 2.5кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.7A3.200




+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока зручність
Найвища зручність завдяки ергономічній основній рукоятці для застосування без втоми.
Висока потужністьПотужний двигун 1800 Вт для високої продуктивності та швидкого виконання роботи.
Безпека використанняНеперевершений захист користувача завдяки функції KickBack Control, захисту від повторного пуску, стійкому до провертання захисному кожуху та зменшенню вібрацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.7A3.200 |
| Вага (кг) | 2.5 кг |
| Додаткові характеристики | антивібраційна рукоятка, захист від пилу, рукоятка з м'якою накладкою, додаткова рукоятка, захисний |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація, ключ під два отвори, опорний фланець, затискна гайка |
| Максимальні обороти, об / хв | 12000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменя, для труб |
| Особливості | захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), антивібраційна система |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


