Духовка Bosch HBJ559YW6R
- В наявності
- Код: HBJ559YW6R


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Духова шафа Bosch HBJ559YW6R з об'ємом 66 літрів, забезпечує достатньо простору для приготування різноманітних страв. Вона оснащена безліччю функцій, які роблять процес приготування їжі зручним і приємним. Вона підтримує 12 режимів нагрівання, включаючи нижнє та верхнє нагрівання, гриль, конвекцію, розморожування, підігрів. Додаткові режими, такі як Hotair gentle, Варіогриль великої площі, Інтенсивне нагрівання, Піца, Попереднє нагрівання, дозволяють вам обирати оптимальний спосіб приготування для кожної страви. Система каталітичного очищення спрощує догляд за духовкою, автоматично розщеплюючи жир і залишки їжі під час приготування. Додаткові функції, такі як підсвітка, годинник, підігрів посуду, плавне закриття дверцят, багаторівневе приготування, роблять цю духовку зручною та функціональною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Конвекція | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 59.5 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Керування | сенсорно |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура | 275 ºС |
| Направляючі | телескопічні |
| Об'єм резервуара, л | 66 |
| Очищення | каталітичне |
| Тип духовки | Електрична |
| Ширина | 59.4 см |


