Шліфмашина кутова акумуляторна Bosch GWS 12V-76 76мм 12В 1х3А·год 19500об·хв 0.89кг
- В наявності 1 од.
- Код: 0.601.9F2.00B


+380 (95) 797-23-54
- +380 (98) 675-96-55
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 10:00 - 16:00 Неділя 10:00 - 16:00 * Час вказано для регіону: Україна, Полтава
- +380 (95) 797-23-54+380 (98) 675-96-55Economiaвул. Котляревського 1/27, Полтава, Україна
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАг | 3 Аг |
| Артикул | 0.601.9F2.00B |
| Вага (кг) | 0.7 кг |
| Довжина різьблення шпинделя | 10 мм |
| Додаткові характеристики | захисний кожух |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Комплектація | шліфувальна машина, аккумулятор - 2 шт, зарядний пристрій, захисний кожух, документація |
| Максимальні обороти, об / хв | 19500 об/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Оброблюваний матеріал | для металу, для дерева, для пластику, для труб |
| Призначення | професійні |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Тип | болгарки (КШМ) |


